دلایل اصلی به روزرسانی شبکه چیست؟ بیاموزید که چرا عملکرد ، قابلیت اطمینان و امنیت سه مهمترین دلیل توصیه برای ارتقای network   شبکه به مشتریان شما هستند.  یک شبکه شباهت بسیاری به هر قطعه از تجهیزات پیچیده دارد – برای ادامه کار بهینه نمودار شبکه ، اغلب به تنظیم منظم نیاز دارد. بدون نظارت صحیح ، آسان است که هنگام افزودن سخت افزار به سیستم ، بهره وری از شبکه شما بلغزد. نمودار دقیق شبکه یکی از بهترین گزینه های شما برای پیگیری تنظیمات فیزیکی شبکه است. این که بتوانید نقاط دستیابی خود را با سوئیچ های خود مطابقت دهید ، اگرچه از همه چیزهایی که در حال حاضر از شبکه استفاده می کنید ، مدیریت مداوم را بسیار ساده تر می کند.

در هر صورت ، این نرم افزار برای شما مناسب است. این شبکه “عنکبوت” می کند و گزارشات مربوط به یافته های آن را در نمودار ارائه می دهد که کل طرح را نشان می دهد. این کار شروع یک نقشه شبکه را سریع و آسان می کند. از آنجا ، به راحتی می توانید با تغییر همه چیز آن را به روز کنید یا اینکه (در بعضی موارد) نرم افزار به طور خودکار گزارش هایی را برای شما تولید کند.

۱ – بهینه سازی چیدمان بدنی خود

در عصر دستگاه های بی سیم ، به راحتی می توان فراموش کرد که مکان های فیزیکی دستگاه های شما مهم هستند. حتی اگر فقط میلی ثانیه باشد ، طول می کشد تا داده ها از طریق کابل ها جریان پیدا کنند یا از طریق WiFi منتقل شوند.

بنابراین یک مزیت آسان از نقشه شبکه این است که به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که نقاط دسترسی خود را به نزدیکترین سوئیچ فیزیکی یا روتر متصل می کنید. در یک عملیات در مقیاس بزرگتر ، این می تواند سرعت فوری را فراهم کند.

۲ – برنامه ریزی برای ارتقا

این که بتوانید طرح شبکه خود را تجسم کنید ، به روزرسانی های آینده را آسان تر می کند ، به ویژه هنگامی که از همان ابتدا به دنبال بهینه سازی سخت افزار جدید هستید. با ایجاد یک ابزار برنامه ریزی قابل اعتماد برای پیاده سازی های بعدی ، از ایجاد اختلافی که هنگام اضافه کردن قطعات به شبکه های موردعلاقه شبکه به وجود می آید جلوگیری می کند.

بسیاری از ابزارهای نرم افزاری به شما امکان می دهند دستگاه های فرضی را نیز اضافه کنید ، به مدیر شبکه اجازه می دهد قبل از عرضه ، برنامه های قبلی را تنظیم و تنظیم کند.

۳ – بررسی دستگاههای غیرمجاز

این روزها کشف مشاغل شبکه غیرمجاز ، حتی کل سرورها ، که توسط کارمندان برای استفاده شخصی خودشان اداره می شوند ، این روزها در تجارت بسیار رایج است. این وضعیت دشوار است زیرا در بسیاری از موارد ، این اضافات غیر مجاز صدمه ای نمی زند و ابزار میزبانی که یک بخش خاص به آن نیاز دارد.

گفته شد ، اگر آنها خارج از کنترل شما باشند ، ممکن است خارج از تنظیمات امنیتی و بهینه سازی شبکه باشند. بنابراین اگر وسایل غیرمجاز پیدا کردید ، در مورد کاربرد آنها تحقیق کنید. اگر سودمند هستند ، آنها را وارد شبکه رسمی کنید تا همه چیز زیر یک چتر باقی بماند.

اگر آنها از اتصال شما استفاده می کنند و برای یک هدف تجاری کار نمی کنند ، با خاموش کردن آنها منابع زیادی آزاد می شوید.

۴ – افزایش مدیریت شما

همراه با افزایش مدیریت سیستم ها ، یک نقشه شبکه حتی ممکن است مستقیماً بازده داشته باشد. نگهداری سوابق خوب در دستگاه های مختلف شبکه ، فروش مجدد آنها را هنگام ارتقا far به مراتب آسان تر می کند ، که یک روش محبوب برای رشد مشاغل برای کاهش هزینه های سخت افزاری شماست.

برخی از نرم افزارهای نقشه برداری شبکه حتی امکان ایجاد برچسب سفارشی ، به ویژه برای بسته بندی مجدد و فروش مجدد را فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *